KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13862061
nr 1386 2061
Guy Frisk
(f. 1934), Finland
Etsning, Signerad. Motivet: 40x28cm, yttermått inklusive ram: 61x46cm
Guy Frisk, finländsk målare född 1934.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:41:02
22/3 18:26:08
22 mar